Interneto svetainių kūrimas A-Z

Profesionalios interneto svetainių kūrimo, atnaujinimo, duomenų migravimo paslaugos.

Plačiau »

Veiklos perkėlimas į internetą

Jeigu jau turite pradinę idėją, jau veikiančią realioje aplinkoje, galima pagalvoti apie klientų paiešką internetu.

Tarkime, esante vidutiniškas kirpėjas. Dirbate kirpykloje laisvai samdomu kirpėju, 8 valandas per parą, o šeštadieniais - 6 valandas. Planuojate tapti nepriklausomu ir atidaryti savo kirpyklą. Pradžiai atmeskime visas kitas išlaidas ir paskaičiuokime tik tuos dalykus, kurie bus svarbūs ieškant klientų internetu.

Mes matome šiuos dalykus kiekvieną dieną, nes gyvename tokioje aplinkoje, kuri persotinta reklamos ir mums peršamų dalykų. Tačiau retai kada apie tai susimąstome. Šiandien dar nesigilinsime, kokį poveikį klientui padaro pernelyg daug reklamos.

Taigi - sutikite, kad jeigu patalpintumėte nemokamą skelbimą laikraštyje, kad "Vilniuje, namuose darote šukuosenas moterims", galbūt susilauktumėte keletos skambučių iš poniučių, kurios kurios pasidomėtų kainomis ir galbūt užsuktų apsikirpti. Puiku. Kita situacija - o kas būtų, jei pasiskelbtumėte, tiesiog kad "esate kirpėjas"? Sulauktumėte keletos studenčių skambučių ir galbūt "pasiklydusį" skambutį iš kokio nors keistuolio, kuris ieško, kas galėtų apkirti jo karališką pudelį. Dar pastoviai nustebintų skambučiai keistuolių, kurie skambintų Jums iš visai kito Lietuvos galo. Stebėtumėtės, iš kur tokių atsiranda...

Jeigu laikraščio tiražas pakankamai didelis, susidomėjimo srautas būtų atitinkamai didesnis.

Internete šis procesas labai išgrynintas. Reklamos patalpinimas taip pat pasiekia tam tikrą auditoriją, sulaukia tam tikro susidomėjimo. Dalis susidomėjusių užsuka į Jūsų puslapį, kurių dalis tampa Jūsų klientais.

Tarkime, gatvėje ant stulpo priklijavus skelbimą, nežinote kiek žmonių jį pamato. Skelbimas laikraštyje leidžia apytiksliai spėti autoriją pagal laikraščio tiražą.

Neteisingas reklamos suformavimas pritraukia susidomėjimą Jums neįdomių klientų. Parašymas "aš kirpėjas" nepasako nei kokiame mieste dirbate, nei galų gale ar neesate koks šunų kirpėjas.