Interneto svetainių kūrimas A-Z

Profesionalios interneto svetainių kūrimo, atnaujinimo, duomenų migravimo paslaugos.

Plačiau »

Tai, ko tikrai nederėtų daryti

Šių laikų verslo objektų pastangos nėra nukreiptos ta linke, kaip pagaminti, paskirstyti ar rasti verslo partnerių. Pagrindinė problema - tai klientų trūkumas. Virtualiai įmanoma pagaminti prekių kiek tik reikia, tačiau jos niekam nebūtų reikalingos. Blogo marketingo pavyzdys - "mes padarysime tai, ką mokame daryti, o tada ieškosime ką su tuo veikti (kaip parduoti)". E-marketinge tai susiveda į "suprogramuosime, paleisime, o jie patys ateis".

Pagrindinė idėja ta, kad pirmiausia turėtumėte matyti žmonių poreikius ir turėti viziją, kaip juos patenkinti. Vėliau, jeigu sukursite el. sprendimą kuris padės spręsti problemas realiems žmonėms - tai reikš, kad Jūsų projektas yra iš nedaugelio tų, kurie realiai duoda visuomenei tam tikrą naudą. Kita būtina sąlyga, jog niekas vartotojo netenkintų, išskyrus Jus. Tokiu atveju tikėtina, kad jūsų laukia sėkmė.

Geriausi marketingo sprendimai formuoja ne klientų, o tačiau greičiau jau fanų grupę- paimkim Coca-cola, Harley Davidson ar Ferrari.

Marketingas turėtų prasidėti dar toli iki to, kai turėsite galutinį produktą (dažnai marketingas maišomas su reklama).

Galite su Microsoft FrontPage sukurti interneto puslapį per 5 minutes. Tačiau kas iš to, jeigu nežinosite interneto specifikos? Imantis įgyvendinti bet kokią idėją, verta pasidomėti ir sužinoti, kaip jos įgyvendinimas paveiks Jūsų gyvenimą. Kad tik neatsitiktų taip, kaip Dzeuso nubaustam Sizifui, kuris amžinai ridena akmenį į kalną, o šis vis nusirita žemyn, taip ir nepasiekus viršunės...

Blogos idėjos yra tarsi tas akmuo. Galite į ją įdėti visus savo gyvenimo metus, o galų gale vistiek liksite be nieko. Galite pasisamdyti dizainerį, interneto puslapio programuotoją ir pagaminti unikalų ir niekam nereikalingą puslapį, kuris neatneš Jums nei laimės, nei populiarumo, nei pinigų.

Jei pradėjote arba net sukūrėte puslapį be aiškaus tikslo - akmenį jau turite. Ridenkite jį į viršų arba susimąstykite.

Jums niekam nieko nereikia įrodyti. Jei norite susikurti puslapį pats, išmoksite programuoti ir anksčiau ar vėliau tą padarysite. Jei norite, kad puslapis būtų lankomas, irgi ne problema - galite per penkias minutes nusipirkti 100 000 lankytojų, ir puslapis bus lankomas.

Internete labai daug klaidinančios informacijos, kartais specialiai, o kartais per pačių autorių neišmanymą. Pasikliaukite tik savo galva ir sveika mąstysena. Paprastai niekas, kas duoda pelną, nevyksta greitai.

Aukso gyslos kruopščiai saugomis, o jas atskleidus, susidaro pernelyg didelės eilės, kad užtektų visiems. O Jūsų tikslas - žinoti ko norite, kaip tą pasiekti ir užsibrėžtai to siekti. Vėliau galbūt galėsite pats savo nueito kelio idėją pardavinėti, tada ir žinosite kiek tai ištiesų verta.

Tad pirmiausia susikaupkite ties tikslinės grupės poreikių analize, rinkos apžvalga, konkurentų įvertinimu, sprendimo paieška, lankomumo ir atsipirkimo prognoze. Jei nepadarysite to dabar, vėliau sumokėsite dvigubą kainą.