Interneto svetainių kūrimas A-Z

Profesionalios interneto svetainių kūrimo, atnaujinimo, duomenų migravimo paslaugos.

Plačiau »

Kirpyklos paslaugų kokybė

Antrasis svarbus veiksnys Jūsų veiklai, tai kokybė. Kiekviena paslauga ir prekė gali būti kokybiška, arba ne. Kokybė tai nėra absoliutus dydis, todėl kirpyklos paslaugos būna kokybiškos arba ne, priklausomai nuo Jūsų kliento poreikių.

Tarkim, Dariui iš pirmo aukšto gyvybiškai svarbus reikalas yra apsikirpti greitai ir pigiai - na, kažkur už 8 litus. O poniutė iš gretimos laiptinės nori paplepėti su panašaus intelekto lygio kirpėja, o taip privažiuodama prie kirpyklos pasipuikuoti jai vyro padovanotu automobiliu. Jai kaina "visiškai nesvarbi, nes gali sau tai leisti", tačiau jei suma viršys 60 litų, Jūsų ausys gali nuplyšti nuo skandalo sukelto viesulo.

Labai svarbu žinoti, kokie žmonės pas Jus vaikšto ir kokie yra tikrieji poreikiai. Tada galite prognozuoti, "kokia kokybė" jiems svarbi.

Nuo to, ar teikiama paslauga klientams atrodo kokybiška, priklauso Jūsų ateities pajamos - klientai grįš arba ne. Jei jie bus patenkinti, apie Jūsų kirpyklą jie papasakos giminaičiams, draugams ir bendradarbiams. Jeigu ne - taip pat papasakos, tačiau nušvies viską juodomis spalvomis ir dar sutirštins pilkus atspalvius.

Žinoma, galite apsieiti ir "be kokybės", kiekvieną mėnesį skirdami tą patį reklaminį biudžetą naujų klientų paieškai ir gausite pelną. Tačiau toks būdas - blogas būdas. Taip darydami kvailai išnaudojate savo kirpyklos potencialą - "užmušate" savo melžiamas "karvutes", ir vis prisiperkate naujų - ir labai brangiai prisiperkate. Išlaikyti savo klientą yra gerokai pigiau, nei susirasti naują. Konkurencingose srityse pritraukti naują klientą kainuoja daugiau, nei jis "duoda" pirmą kartą pirkdamas prekę. Išeitis tokiu atveju - dar didesnė investicija į kokybę, dedant visas pastangas, kad klientas grįžtų.