Interneto svetainių kūrimas A-Z

Profesionalios interneto svetainių kūrimo, atnaujinimo, duomenų migravimo paslaugos.

Plačiau »

Autorinės teisės, kopijavimo bei naudojimosi taisyklės

Autorinės teisės

Svetainė www.mindaugas.info ar jos dalis negali būti kopijuojama, atkuriama, cituojama, perduodama ar saugoma kitoje svetainėje ar bet kokioje kitoje elektroninėje formoje be išankstinio raštiško sutikimo. Sutikimas cituoti gali būti suteikiamas ir elektroniniu paštu (atsiklauskite čia. Straipsnių autorinės teisės priklauso Mindaugui Junkai, nebent nurodyta kitaip.

Nepaisant mano autorinių teisių (cituojant ar kopijuojant svetainės straipsnius ar jų dalis) imsiuosi priemonių pagal galiojančius Lietuvos įstatymus.

Atsakomybės ribojimas

Šioje svetainėje skelbiama informacija yra bendro praktinio pobūdžio ar tiesiog teoriniai apmastymai. Autorius neprisiima jokios atsakomybės ir neprisiima atlyginti turtinius ar kitokius nuostolius.

Bet kokia šioje svetainėje pateika informacija negali būti suprantama kaip patarimas arba rekomendacija ir ja negalima remtis priimant sprendimus - dėl paieškos sistemų nuolatinio tobulėjimo ir pastovaus jų algoritmų keitimosi ir tobulinimo, yra sunku, o kai kuriais atvejais ir neįmanom duodi konkrečius patarimus.

Šios svetainės turinys yra kruopščiai paruoštas, tačiau tai neapsaugo dėl klaidų nebuvimo ir medžiagos išsamumo, naudingumo ir teisingumo. Todėl aš neprisiimu atsakomybės dėl galimos žalos, kuri atsirastų tiesiogiai ar netiesiogiai naudojantis informacija. Jūs sutinkate, kad šioje internetinėje svetainėje esančią ar per ją atsisiųstą informaciją Jūs naudojate savo paties nuožiūra ir rizika.

Aš pasilieku teisę bet kuriuo metu ir be išankstinio pranešimo keisti bet kurią šios svetainės dalį ar jos naudojimosi sąlygas.

Dėl konkrečių puslapio SEO optimizavimo, populiarinimo, programavimo ar kitokių klausimų kreipkitės į specialistą.

Sutikimas

Jei Jūs nesutinkate su šiomis aukščiau išvardintomis naudojimosi sąlygos, Jums negalima naudotis šia internetine svetaine. Tokiu atveju rekomenduoju palikti šią svetainę. Jeigu toliau skaitote ir liekate šioje svetainėje, vadinasi su šiomis taisyklėmis sutinkate ir pasižadate jų laikytis.